Superkomfort - Istniejemy na rynku od 1986 roku.
+48 502 235 388
+48 58 743 64 23

Realizacje

Lampa LED
Lampa LED

Lampa LED zbudowana z diod LED Cree o mocy 36 W zastępująca żarówki o mocy 150 W. Konstrukcja mocowana do sufitu linkami , dół lampy szkło satynowe

Oświetlenie w kuchni
Oświetlenie w kuchni

Oświetlenie podszafkowe w kuchni na diodach Cree Max Trzy diody Led Cree o łącznej mocy 16 W zastępują trzy halogeny o łącznej mocy 120 W.W pochłaniaczu wymieniono żarówki halogenowe na diody LED Cree i zintegrowano z panelem sterowania.

 

Z prawej strony tablet z zainstalowaną ksiązką kucharską i dostępem do internetu. Robot kuchenny zintegrowany z systemem inteligentnego domu - możliwość czasowego i zdalnego włączania.      

Panel sterujący
Panel sterujący

Panel  sterujący (własny  projekt i wykonanie ) pozwalający na sterowanie m.in klimatyzacją robotem sprzątającym IRobot, oświetleniem. Wykonanie na panelu 19 cali LED. Grubość panelu 14 mm. Ramka aluminiowa, barwiona. Prawa strona dół -okno kamery IP megapikselowej z podglądem rzeczywistym.

 

Funkcje multimedialne - program audio sterujący radiem internetowym  i własnym serwerem muzycznym. Lewa strona dół okno pogodowe - pogoda bierząca i przewidywana pogoda na następne pięć dni. Prawy górny róg - kalendarz z aktualnymi imieninami. Zegar podłaczony do systemu audio - wybija godzinę.Od 7 rano do 23 pełna godzina jest sygnalizowana dodatkowo zapowiedzią słowną.

Panel dotykowy
Panel dotykowy

Panel dotykowy wraz z komputerem sterującym oświetleniem, roletami, audio w różnych pomieszczeniach w systemie Xcomfort. Oświetlenie LED sufitowe Cree i podświetlenie nocne na ścianach punktowe sterowane czasowo. System audio sufitowy sterowany optoelektronicznie.

Klimatyzacja
Klimatyzacja

Sterowanie klimatyzacją poprzez system inteligentnego domu. Czujka p.poż. podłączona do systemu. Najnowsze oświetlenie Citizen LED 5 W na punkt świetlny. Sterowane prądowo (każdy punkt odpowiednik 50W halogenu)

IRobot
IRobot

IRobot - robot który sam sprząta podłączony do systemu inteligentnego domu za pomocą autorskiego interfesu komunikacyjnego. Możliwość zaprogramowania czasu pracy i zdalne włączenie. Sterowanie z pulpitu lub z poziomu komórki. Na zdjęciu robot w stacji dokującej ,gdzie podładowuje akumulatory. 

Czujnik w łazience
Czujnik w łazience

Bezprzewodowy czujnik temperatury sterujący grzejnikiem w łazience, automatyczna zmiana temperatury w zależności od pory dnia. Dodatkowo ogrzewanie podłogowe włączane w określonych godzinach. 

Xcomfort
Xcomfort

Jedna z instalacji systemu Xcomfort w mieszkaniu. Jednostka sterująca w salonie.Sterowanie światłem (wł./wył.,ściemnianie),informacja o temp. w pomieszczeniu ,sterowanie klimatyzacją.